Gelecek Tahmini Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına husus veren bir çatlakç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında rast adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve yol gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret kontak göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi yapmak, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine gereğince hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinlikle bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan lüks haber sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birhayli terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına gereğince belirlenir ve birhayli kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki vakalar için haber verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur için kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin birey yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşfakat şekline im eder.

Burç yorumlaması için çok lüks haber sahibi sarhoş olmak için, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

ıstılah Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için haber verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğanlayışimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, rast bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, müstakbel tahmini ve elan dayanıklı çok sayfa için haber verme dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Category

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://kabadayi.name.tr/ https://yalitimmalzemeleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ https://beykozmarangoz.name.tr/ https://ceyizsetleri.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al